HAKKIMIZDA

DOĞAL VE SAĞLIKLI
ÜRÜNLER

image

Nilay Agro olarak, dünya çapında bir ağa sahip olan ve gıda bileşenleri ile tarım ürünleri alanında faaliyet gösteren bir üretim şirketiyiz. Ukrayna’da başladığımız ve 20 yıldır başarıyla sürdürdüğümüz üretim ve dağıtım faaliyetlerimizde yüzlerce üreticiyi ürünlerimizle buluşturarak hem kalite hem de rekabet avantajı kazanmalarını sağladık. 2020 yılında tecrübelerimizi Türkiye’ye de taşıyarak üreticilere önemli avantajlar sağlamaya devam ediyoruz.

Firmaların girdi maliyetlerini düşürmek ve en iyi kalitede üretim yapmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyor, soya işleme tesislerimizde sunduğumuz soya ürünleriyle en iyi kalitede üretimi gerçekleştiriyoruz. Üretim personellerimizden idari yönetime, satış ekibinden müşteri hizmetlerine kadar her alanda nitelikli iş gücü ile çalışan ekibimiz, müşterilerimize en yüksek standartlara sahip soya ürünlerini sunmak için tüm enerjisiyle görev alıyor.

Yüksek kapasiteli fabrikamızda, nitelikli insan kaynağımız ve son teknolojili makinelerde yaptığımız üretimle ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaya her zaman özen gösteriyoruz. Ürün yelpazemiz içerisinde yer alan soya kıyması, karamelize soya kıyması, soya unu ve soya lifi %100 doğaldır, gluten ve GDO içermez. Uluslararası standartlara uygun bir şekilde ürettiğimiz ürünlerimizi tüketicilere ve toplu tüketim firmalarına en iyi şartlarda ulaştırıyor, soya fasulyesinden gelen sağlığı ekonomik ve sağlıklı bir şekilde firmalarla ve son tüketiciyle buluşturuyoruz.

image
image

ULUSLARARASI STANDARTLARDA ÜRETİM

Vizyonumuz
Nitelikli iş gücü, yenilikçi bakış açısı ile sürdürülebilir çevreci yaklaşımından taviz vermeden, soya ürünleri talepleri için yüksek kaliteli ürünleri tarladan getirerek en iyi üretim yöntemleriyle müşterilerimize sunmak.
Kaliteli ürünler üretmenin yanı sıra ürettiğimiz ürünleri en kısa sürede ve yüksek memnuniyet düzeyinde sizlerle buluşturmak ve sağlık standartlarından hiçbir şekilde taviz vermemek, en büyük hedefimiz.

Misyonumuz
Sektördeki 20 yıllık deneyimimizi, üretimini yaptığımız soya ürünlerinin iyiliğini ve sağlığını herkese ulaştırma heyecanımız ve iş ahlakı değerlerimizi birleştirerek daima en iyiyi üretmek, geliştirmek ve sunmak adına bulunduğumuz sektörde yenilikçi ve her zaman liderliği hedefleyen öncü bir şirket olmak.
Sahip olduğumuz bu hedefle markamızın ismini aklınıza, kalbinize ve sektörün zirvesine yazmak işimize karşı duyduğumuz heyecanın en büyük sebebi.

VİZYON & MİSYON

DOĞAL VE SAĞLIKLI
ÜRÜNLER

image
KALİTE POLİTİKAMIZ

DOĞAL VE SAĞLIKLI
ÜRÜNLER

image

• İnsana verdiğimiz değer ve yaşam kalitesine olan inancımız doğrultusunda, kurumsal değerlerimizi koruyup yeni yüzyılın rekabet ortamında en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri, yeni teknolojilerle donatılmış fabrikamızda, tecrübeli ve değerli çalışanlarımız ile birlikte müşterilerimize sunuyoruz.

• Ürünlerimizin sağlık ve hijyen şartlarına uygun olması temel prensibiyle hareket ederek üretim süreçlerimizde fiziksel, kimyasal ve biyolojik gıda güvenliği tehlikelerini belirlemek, kontrol altına almak, sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmesini sağlamak konusunda çok titiz davranıyoruz.

• Hem teknolojik hem de sektörel gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi yaklaşımımız ile ürünlerimizin kalitesini en yüksek düzeyde tutmaya daima özen gösteriyoruz.

• Ürünlerimizin standartlarını ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmak için Nilay Agro kalitesinden asla ödün vermiyoruz.